Yaz tatili için daha şimdiden plan mı yapmayı düşünüyorsunuz? Avrupa Rüyası yurtdışı turları ile Avrupa turu fırsatlarını kaçırmayın! En ucuz ve uygun fiyat garantisi ile yaz tatilinizi şimdiden planlamaya başlayabilirsiniz. Ayrıca Avrupa Rüyası turlarında erken kayıt indirimi, grup indirimi gibi fırsatlar sizi bekliyor.

Avrupa Kıtası’nı tek seferde gezmenin en eğlenceli ve en güvenli yolu olan Avrupa Rüyası ile profesyonel kokartlı tur rehberleri eşliğinde seyahat ediyorsunuz. 1 Euro dahi ekstra ücret ödemeden Avrupa’yı gezme keyfini deneyimliyorsunuz. Avrupa’nın en popüler şehirlerinde 3 ve 4 yıldızlı otellerde 2 kişilik odalarda konaklıyorsunuz.

Adriyatik Denizi’nde konaklamalı gemi yolculuğu yaparak gün doğumuna Adriyatik’te şahit oluyorsunuz. Bu anlamda Avrupa Rüyası turu otobüsle Avrupa turu yapan firmalar arasında rotası bakımından tek, özgün ve lider firma. 6 yıllık tecrübeleri ile yalnızca Avrupa’yı değil; Britanya turu, Kuzey Avrupa turu, Endülüs turu, Ukrayna ve Rusya turu, Küba turu, Orta Avrupa ve Balkan turu da düzenliyorlar.

Avrupa Rüyası Yurtdışı Turları

Seyahat planı yapıyorsunuz ama “hangi rotayı seçsem?”,  “Yurtdışı turunda nerelere gidilir?”, “yurtdışı turu tavsiyesi arıyorum?” gibi sorular var aklınızda.

Avrupa Rüyası size birbirinden farklı 6 yurtdışı turu rotası sunuyor. Tek seferde Avrupa kıtasını gezeceğiniz Avrupa Rüyası EKO ve PLUS turları ilk defa yurtdışına çıkacaklar için ideal bir tatil seçeneği.

Tatil planı yaparken ekstra turların dahil olduğu tur arayışında olanları için Avrupa Rüyası turları biçilmiş kaftan. Tüm ekstra turların dahil olduğu yurtdışı turu seçenekleri ile İngiltere’den Fransa’ya, İspanya’dan Fas’a, Ukrayna’dan Rusya’ya kadar birçok farklı destinasyonu keşfetme fırsatını sunuyorlar.

Bu iki turun yanı sıra İskandinav turu, Britanya turu, Endülüs turu, Ukrayna ve Rusya turu, Orta Avrupa ve Balkan turu, Küba turu gibi rüya rotaları bulunuyor.

Avrupa Rüyası ile 14 Ülke 24 Şehir Gezmek 

İlk defa yurtdışına çıkacaksınız ve Avrupa’yı gezmek gibi bir hayaliniz mi var? Bu hayalimi gerçekleştirirken en uygun fiyata nasıl Avrupa’yı gezerim soruları mı var kafanızda! Türkiye’de otobüsle Avrupa turu denilince akla ilk gelen firma olan Avrupa Rüyası ile tek seferde Avrupa kıtasını gezebilirsiniz.

Avrupa Rüyası’nın EKO ve PLUS olmak üzere iki farklı turu bulunuyor. Avrupa Rüyası EKO ile 16 günde 14 ülke 24 şehir keşfediyorsunuz. Ayrıca İgoumenitsa-Bari arasında Adriyatik Denizi’nde konaklamalı gemi yolculuğu yaparak güneşin doğuşuna tanık oluyorsunuz. Bu yıl tüm gezginlerin en çok ziyaret ettiği Alsas-Loren bölgesinde yer alan Fransa Şarap Yolu rotasında yer alan Colmar, Eguisheim, Kaysersberg, Riquewihr, Obernai gibi kasabaları yakından görüyor, İsviçre’de Zürih şehrini geziyorsunuz. Bunların yanı sıra Roma, Venedik, Paris, Amsterdam, Prag, Budapeşte gibi Avrupa’nın en popüler şehirlerinde konaklayarak seyahat ediyorsunuz.

Tek başıma şehirleri nasıl gezeceğim diye tereddüt eden gezginlerin yardımına ise Avrupa Rüyası profesyonel rehberleri koşuyor. Tur boyunca sizlere nereleri gezmeli, nerede ne yemeli, hangi müzeleri ziyaret etmeli gibi konularda yardımcı oluyorlar.

Avrupa Rüyası Turlarının Avantajları

  1. En Uygun Fiyata Avrupa Turu Yapmak

Avrupa Rüyası, katılımcılarının en uygun fiyata, minimum bütçeyle çok daha fazla ülke, şehir gezmesi için turlar düzenler. Diğer tur firmaları gibi şehir turlarını, ülke turlarını tek tek satmak yerine sizin tek seferde Avrupa kıtasını amaçlar. Ekonomik yurtdışı turu yaparken tasarruf yaptığınız bütçeyle başka yerleri gezmenizi sağlar. Avrupa Rüyası EKO turumuzla 16 günde 14 ülke 24 şehir gezersiniz.

  1. Eşsiz, Özgür Avrupa Rotası | İsviçre Alpleri, Fransa Alsas Şarap Yolu

Avrupa Rüyası turlarının rotaları, yine kendi operasyon ekibi tarafından oluşturulur. Özgün, eşsiz rotaları ile Avrupa Rüyası, katılımcılarının alışılmışın dışındaki şehirleri, kasabaları ve doğal güzelleri görmesini amaçlar. Avrupa Rüyası EKO turunda doğa harikası İsviçre Alpleri’ni görecek, Alp Dağlarına karşı piknik yapacaksınız. Fransa’nın Alsas Şarap Yolu üzerindeki eşsiz güzellikteki Eguisheim, Kaysersberg, Colmar, Riquewihr gibi rüya kasabaları gezeceksiniz. Adriyatik Denizi’nde konaklamalı gemi yolculuğu yaparak gün doğumuna elinizde kahvenizle, Adriyatik’te tanık olacaksınız.

  1. Profesyonel Rehber ile Şehirlerin Tarihini, Kültürünü Öğrenin

Avrupa Rüyası, tüm turlarında profesyonel rehberler kullanmaktadır. Avrupa Rüyası, otobüsle Avrupa turlarındaki “şehre geldik, hadi gezin, şu saatte burada buluşuruz” anlayışının karşısındadır. Şehirlerin gezilmesi gereken yerlerini profesyonel rehberlerimizle adım adım gezeceksiniz. Nereden ucuz alışveriş yaparım, nerede uygun fiyata lezzetli yemekler yiyebilirim gibi sorularınız için profesyonel rehberlerimiz size yol gösterici olacaktır.

  1. Avrupa Rüyası’nda Ekstra Turlar Bedava!

Yurdışı turu hayali kuranların en büyük korkusu “ekstra turlar ücretli mi acaba” oluyor. Müjdeee! Avrupa Rüyası’nda tüm ekstra turlar bedava! EKO turumuzda rotamız harici, sizlere 600 Euro değerindeki ekstra turları hediye ediyoruz. Hollanda’nın yel değirmenleri ile ünlü Zaanse Schans kasabasını, Romeo ve Juliet’in aşk dolu şehri Verona’yı, Alsas Şarap Yolu’nun eşsiz kasabaları Eguisheim, Kaysersberg, Riquewihr’i, Yunanistan’ın balıkçı kasabası Parga’yı ve Almanya’nın mimari harikası Dresden’i 1 Euro dahi ekstra ücret ödemen gezeceksiniz.

  1. Adriyatik Denizi’nde Konaklamalı Gemi Yolculuğu

Avrupa Rüyası rotasının en özel yolculuğu Adriyatik Denizi’nde konaklamalı gemi yolculuğudur. Yunanistan – İtalya arasındaki gemi yolculuğumuzda sabah güvertede kahvenizi yudumlarken gün doğumunu izleyerek İtalya’nın Bari şehrine adım atacaksınız. Ayrıca gemi yolculuğu sayesinde sınır kapılarında zaman kaybetmeden yolculuk yapacak ve şehirleri gezmek için daha çok zaman kazanacaksınız.

  1. Avrupa Rüyası Otelleri ve Konforlu Konaklama

Avrupa Rüyası katılımcılarının konforunu düşünerek 3 ve 4 yıldızlı otellerde konaklamaktadır. EKO turunun otelleri websitemizde katılımcılarla paylaşılmıştır. Tura gitmeden önce katılımcılar, konaklayacakları otelleri inceleyebilmektedir. Avrupa Rüyası, daha fazla tur satmak amacıyla ucuz hostel, apart gibi yerlerde konaklamamaktadır. 10 gece konaklama yapacağınız Avrupa Rüyası turumuz, otobüsle Avrupa turları içerisinde en konforlu, en fazla konaklamaya sahip turdur. Roma, Venedik, Paris, Amsterdam, Mulhouse, Prag, Budapeşte, Sofya gibi Avrupa’nın en popüler şehirlerinde konaklıyorsunuz. Ayrıca, üstüne üstlük Paris’te 2 gece konaklıyor ve Paris’i doya doya geziyorsunuz. Adriyatik Denizi’nde konaklamalı gemi yolculuğu da işin en güzel yanı!

  1. Avrupa Rüyası Katılımcıların Deneyimlerini Paylaşıyor

Avrupa Rüyası, katılımcıların deneyimlerini sizlerle paylaşmaktadır. Daha önce turlarımıza katılanların tecrübelerini, websitemizdeki “ne dediler” sayfasından okuyabilirsiniz. Avrupa Rüyası Youtube kanalımızdaki katılımcı deneyimi videolarını izleyebilirsiniz. Facebook’taki “Avrupa Rüyası Katılımcıları” grubumuzdaki yorumları inceleyebilirsiniz. Yola çıkmadan önce alacağınız tavsiyelerle doğru tur planı yapmanız için Avrupa Rüyası katılımcıları yanınızda!

Avrupa Rüyası Nasıl Başvuru Yaparım?

Avrupa Rüyası turlarına www.avruparuyasi.com.tr  sitesinden başvuru formunu doldurarak başvurabilirsiniz.

Web sitesinde yer alan canlı sohbet hattından Avrupa Rüyası yol danışmanlarına kafanıza takılan soruları sorabilir, başvuru adımlarını öğrenebilirsiniz.

0850 840 18 06 iletişim numarasından Avrupa Rüyası yol danışmanlarıyla iletişim kurarak size uygun turu ve uygun tarihi seçerek tura katılımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Avrupa Rüyası tatil fırsatlarını, erken kayıt indirimlerini ve sınırlı kontenjanları kaçırmayın!